DDS Tekstil | BERUSSA Curtain Trend

"DDS Tekstil olarak, ilkeli ve kurumsal yapisini tamamlamis firmamizin markasi olan BERUSSA ile birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz . "

Tarihçemiz

DDS Tekstil kurumsal kimlil adı altindaki firmamiz, 1995 yilinda aile sirketi olarak kurulmus olup, 2009 yılından itibarende Bursa, Kestel Organize Sanayii bölgesindeki kendi fabrikasinda, modern makina parkurlari ile ana üretim konusu olan PERDELİK KUMAŞ alanında, tüm yaşam alanlari için perdelik kumaş üretimi yapmaktadir.

pic

DDS Tekstil olarak gerek yurt içinde, gerekse yurtdışında ki musterilerimizin isteklerine yönelik çözümler vede ürünler üretmeye devam etmekteyiz .

BERUSSA markasi ve ailesi olarak bizler, musterilerimizle kurdugumuz duygusal ve samimi bağ, asla taviz vermesigimiz KALİTE, müşteri odaklı yaklasim , surekli gelisim ve çalısanlarından müşterilerine kadar hissettirdigimiz DÜRÜSTLÜK çerçevesinde çalışmalarımızı ve uretimimizi sürdürmekteyiz. İlkeli ve kurumsal yapısını tamamlamış firmamızın markası olan BERUSSA ile birlikte siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz .

Copyright © 2014 BERUSSA Curtain Trend | Tüm hakları DDS Tekstil adına saklıdır. | Berussa.com.tr.